Online Danışma Hizmetinden yararlanmadan önce bu sözleşmeyi
okuyup kabul etmeniz gerekmektedir.

www.onlineterapist.com sizlere bilimsel temellere dayanan danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Online Danışma Yüzyüze Terapinin yerini tutmaz.
Online Danışma zamansal, mekansal ve ekonomik olarak Yüzyüze Terapi alma imkanı olmayan ya da istemeyen kişilerin bu alanda bir uzmana danışabilmesini sağlar.

Kişisel Güvenlik

Bu site bir KRİZ MERKEZİ DEĞİLDİR. Eğer ciddi bir şekilde intiharı düşünüyor ve farklı fiziksel tehlikeler yaşıyorsanız derhal bilgisayarınızı kapatın ve en yakın emniyet birimine ve/veya sağlık kuruluşuna başvurun ya da 155 ve/veya 112 acil yardım hattını arayınız.

Online Danışma hizmeti 18 yaşından küçüklere verilmemektedir.Eğer 18 yaşından küçükseniz ve terapi görmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen aileniz ile birlikte Yüzyüze Terapi için başvurunuz.

Sitedeki uygulama bir danışma hizmetidir. Teşhis ve özellikle farmakoterapiyi içermez. İlaç tedavisine ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen bir psikiyatra başvurunuz.

www.onlineterapist.com bir tıbbi tedavi ya da sağlık koruma sitesi değildir. Bu konuda hizmet veren web siteleri mevcuttur.

Bu siteden hizmet alırken sürdürdüğünüz tıbbi tedavinizi bırakmayınız.

www.onlineterapist.com sitesinde doğrudan ya da dolaylı ruh hastalıkları ile ilgili teşhis ve tedavi uygulanmamaktadır.

İnternet üzerinden uygulanan online danışma hizmeti günümüz teknolojik koşullarında tam olarak güvenli değildir.

www.onlineterapist.com danışma esnasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan sorumlu değildir.Danışma teknik nedenlerle aksarsa, eksik kalan süre daha sonra tamamlanır.

Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen siteden hemen ayrılınız.

Gizlilik

Kişisel bilgileriniz gizli kalacaktır.