S.S.S

Sık Sorulan Sorular

Online terapi, terapistlerin internet üzerinden danışmanlık ve destek verdikleri oldukça yeni bir sistemdir. Bulunduğunuz yerden ayrılmadan bir terapiste ulaşabileceğiniz ve danışmanlık alabileceğiniz en sağlıklı ve pratik yöntemdir.

Online terapi, internet sayesinde psikolojinin kapalı kaldığı alanı genişleterek danışmanlık hizmetinin daha fazla insana ulaşmasını sağlamıştır.

Sitede üç seçenek üzerinden danışmanlık alabilirsiniz; Anlık İleti ile Danışma, Telefon ile Danışma ve Görüntülü Danışma.

Danışma biçiminize karar verdikten sonra ister site üzerinden isterseniz de telefon ya da mail aracılığıyla randevu almanız, ödemenizi yapmanız, sonrasında da randevu saatinde hazır olmanız yeterli olacaktır.

Tüm danışmanlıklarda 15, 30 ve 50 dakika seçenekleri vardır.

Ödemelerinizi EFT / Havale ya da kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

EFT / Havale için gerekli banka detaylarına 0533 372 15 06 ya da dr@onlineterapist.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ödemenizi kredi kartı ile yapmak için lütfen yönergeleri takip ediniz.

Ödemeleriniz sonrası danışmanlık hizmetini en geç 1 ay içinde tamamlamanız gerekmektedir.

Ödeme ile ilgili aklınıza takılanlar için lütfen 0533 372 15 06 ya da dr@onlineterapist.com üzerinden bilgi alınız.

  • Yurt dışında yaşayan yurttaşlarımız
  • Sağlık nedeniyle bulundukları yerden ayrılamayanlar
  • Yaşadıkları yerde bir psikoloğa ulaşma imkanı olmayanlar
  • Anonim kalmak isteyenler
  • İstanbul gibi bir metropolde ulaşım güçlüğü ve zaman yetersizliği nedeniyle danışmanlık almak isteyip bir psikoloğa başvuramayanlar.
  • Pazar günleri hariç 12:00-20:00 arası online terapi alabilirsiniz.
  • www.onlineterapist.com bir KRİZ MERKEZİ DEĞİLDİR. Eğer bir kriz durumundaysanız, intihar etmeye, kendinize ve/veya başkasına zarar vermeye dair düşünceleriniz varsa, farklı fiziksel tehlikeler yaşıyorsanız, derhal en yakın emniyet birimine ve/veya sağlık kuruluşuna başvurun ya da 155 polis ve/veya 112 acil yardım hattını arayın.
    Online Danışma hizmeti 18 yaşından küçüklere verilmemektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve terapi görmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen aileniz ile birlikte Yüzyüze Terapi için başvurunuz.